טיולי טרקטורונים
יצירת קשר
* שם מלא:
טלפון:
* דואר אלקטרוני:
* נושא:
* תוכן:
* - שדות חובה

טרקטורונים
בשנת 2004 פרסמה הוועדה למזון ולתזונה של האקדמיה הלאומית האמריקנית למדעים, בשיתוף עם משרד הבריאות של קנדה, המלצות שתייה חדשות. ההמלצות החדשות בניגוד לאלו הקודמות התייחסו רק לכמות המים המומלצת לשתייה ולא לכמות המים המגיעה ממקורות אחרים, כגון מסוגי מזון שונים. לפי המלצות אלו, כמות הנוזלים הדרושה לאדם בוגר מעל גיל 18 היא שלושה ליטרים ביום לגברים (בערך 13 כוסות) וקצת יותר משני ליטרים לנשים (בערך כתשע כוסות). המלצות אלו מתייחסות לתנאי אקלים נוחים, פעילות יומיומית רגילה ולמצב בריאות תקין. בתנאים אחרים – אקלים חם, לאחר פעילות גופנית ובזמן מחלה מומלץ לשתות יותר.

המים מהווים 70 אחוז מגופנו והם חיוניים לחיינו ולבריאותינו, לכן עלינו להקפיד לשתות כמה שיותר. היום ניתן למצוא מתקני שתייה שונים ורבים המספקים מים נקיים ובאיכות גבוהה. מתקנים אלו, הם שילוב מושלם של בריאות ושל איכות חיים. הם מספקים לנו מים העוברים סינון יסודי. סינון המים גורם להשמדתם של החיידקים, לסילוק האבנית ולסילוק החנקות והמתכות הכבדות.

מי ברז רגילים אינם נקיים ואינם ראויים לשתייה. המים המגיעים אל ברז השתייה שלנו מזדהמים כתוצאה מתהליכים טבעיים ומהצטברות של חול, אבן, אבק ופיח וגם מהפרשות של בעלי חיים. אך לצערנו, הסיבה העיקרית לזיהום מקורות המים היא האדם. אנו מזרימים שפכים אל מקורות המים שלנו ללא הפסקה, גם שפכים שמקורם בביוב הביתי וגם שפכים שמקורם בתעשייה, אלו מהווים סכנה ממשית לבריאותינו. השפכים האלו מכילים מתכות כבדות, כימיקלים, וירוסים וחיידקים.

אם תקנו אחד ממתקני המים של "מעיינות" המים שלכם יהיו נקיים באמת. מתקני המים של מעיינות מתחברים אל מערכת המים הביתית ומסננים אותם באמצעות פלטרים מיוחדים המיובאים מארצות הברית. לאחר הסינון מספקים מתקני שתייה אלו מים טעימים במיוחד, נקיים וצלולים כמי מעיין. את מתקני השתייה מפעילים על-ידי לחיצה על ידית או לחילופין על כפתור. במתקני מיני בר ובר מים מותקן ברז בטחון מיוחד שמטרתו מניעת גישה למים החמים של ילדים קטנים העלולים להיפגע. ניתן אף לרכוש מכשיר עם צג דיגיטאלי ובאמצעותו לקבוע את הטמפרטורה של המים וגם לחסוך חשמל. אין כמו מים צוננים ביום קיץ לוהט או מים חמים לקפה – הזמינים כל הזמן ללא מאמץ וללא הגבלה.

לחברת מעיינות ישנו מגוון רחב של מתקני שתייה לבחירתכם – מיני בר או בר מים. ניתן לרכוש מתקני שתייה בצבע האהוב עליכם ולהתאימו לעיצוב המטבח או לעיצוב המשרד. יש לנו מתקני שתייה בשלל צבעים וגם בשלל עיצובים. תוכלו לרכוש מתקן בר מים גדול לכל המשפחה או מתקן מיני בר זעיר ואלגנטי לשימוש מצומצם. מתקני המים מספקים בראש ובראשונה מים נקיים אך גם מקלים על החיים – אינכם צריכים לטרוח להרתיח או להקפיא מים במקרר.

אנו מציעים לכם לרכוש דרכנו מתקני טיהור מים נוחים מאוד לשימוש ומהמתקדמים ביותר בארץ. מעיינות משווקת מתקני מים שונים במחירים אטרקטיביים וללא מתחרים. עכשיו עליכם רק לבחור במכשיר שתרצו – מתקן בר מים מפואר ויוקרתי או מתקן מיני בר קטן ויעיל.